تبلیغات
نین جوتسو

نین جوتسو
 
فروشگاه
نویسندگان
ابزار

مزایای استفاده از چوب عود :


انرژی های منفی موجود در یک مکان بر ساکنان آن محل تاثیر می گذارند. این ممکن است منجر به بگو و مگو بیش از حد ، کاهش توانایی تصمیم گیری یا به بیماری منجر شود. افرادی که از حس ششم پیشرفته برخوردار هستند قادر به درک فشار منفی ناآشکار چنین اماکنی می باشند. این فشار ارتعاشات منفی ناآشکار ارواح یا اجداد یا ارتعاشات منفی در یک ساختمان می تواند تاثیر منفی بر ساکنان آن داشته باشد. رایحه ناشی از اس اس آر اف در مبارزه با فشار منفی و آوردن ارتعاشات مثبت در یک محل بسیار مفید است.
روشن کردن چوب عود نشات گرفته از آگاهی الهی در اصل مطلق آتش ( تج تاتوا – Tejtattva ) است.
این از طریق اصل مطلق هوا ( وای تاتوا – Vayutattva) در دود روشن چوب عود فعال می شود.
آگاهی الهی فعال شده به سرعت در جهت رو به بالا در شکل یک فواره منتشر میشود.
سپس با سرعت به پایین می آید برای از هم پاشیدن ذرات ناآشکار اصل راجا – تاما بر روی زمین و همچنین در جو و انرژی های منفی را از بین میبرد. این کمک به پالایش معنوی اماکن می کند.
خلاصه
تمرین معنوی بهترین نوع مرهم درمان معنوی است .
روشن کردن چوب های عود عالی ترین مرهم درمان معنوی بخصوص برای کسانیکه تازه شروع به دعا عمیق درونی و یا ذکر کرده اند. همچنین می تواند بعنوان یک کمک کننده در دعاهای مکمل ، ذکر و یا مرهم های درمانی معنوی دیگر باشد.


منبع : نین جوتسو فراتر از یک ورزشطبقه بندی: مطالب آموزشی،
برچسب ها: مطالب،
[ سه شنبه 22 دی 1394 ] [ 12:46 ق.ظ ] [ محمد حسن فرحدل ]
.: Weblog Themes By Ninja :.

درباره وبلاگ


خلاصه مشخصات:محمدحسن فرحدل- دانشجوی نرم افزار (دانشگاه آزاد شیروان)- در حال حاضر زیر نظر سنسی ابراهیم گلزار(نماینده نین جوتسو در خراسان شمالی) مشغول به یادگیری هنر نین جوتسو میباشم
هدف اصلی از ایجاد وبلاگ: علاقه زیادی به این رشته دارم و خیلی مایل بودم تا به طریقی بتونم در این راستاء قدمی بردارم و امیدوارم با ایجاد این وبلاگ تونسته باشم کمکی به دوستان کرده باشم تا با این هنر رزمی آشنا شوند.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :