تبلیغات
نین جوتسو

نین جوتسو
 
فروشگاه
نویسندگان
ابزار

کلاه ژاپنی (کاسا)
کاسا یک نوع کلاه سنتی ژاپنی می باشد که انواع مختلف و مصارف مختلفی دارد . زمانی که میخواهند نام این کلاه ها را بیاورند آن را گاسا میگوییند مانند جین گاسا که نوع معروف از کلاه ژاپنی می باشد.نوع دیگر و معوف این کلاه که در ژاپن و چین استفاده میشود که برای راهبان بودایی ساخته شده است که بسیار بزرگ است و شکل قارچ مانندی دارد و آن کاه برنج می سازند.این کلاه یک کلاه جنگی سامورایی نیست و یا کلاه یک کشاورز ساده نیست . این کلاه برای حفظ هویت راهب طراحی شده است.
نوع دیگر بسیار معروف کاسا ، جین گاسا است که در زمان قدیم در ژاپن سامورایی ها از آن در جنگ استفاده میکردند و از جنس فلز ، مس و یا چرم ساخته میشد. کاسا را میتوان چطر و یا سایبان هم معنی کرد.
انواع کاسا :
Amigasa
Fukaamigasa
Jingasa
Sandogasa
Sugegasa
Torioigasa
Takuhatsugasa
Yagyūgasa
Roningasa
Ajirogasa

طبقه بندی: مطالب آموزشی،
برچسب ها: مطالب،
[ یکشنبه 15 بهمن 1391 ] [ 05:15 ب.ظ ] [ محمد حسن فرحدل ]
.: Weblog Themes By Ninja :.

درباره وبلاگ


خلاصه مشخصات:محمدحسن فرحدل- دانشجوی نرم افزار (دانشگاه آزاد شیروان)- در حال حاضر زیر نظر سنسی ابراهیم گلزار(نماینده نین جوتسو در خراسان شمالی) مشغول به یادگیری هنر نین جوتسو میباشم
هدف اصلی از ایجاد وبلاگ: علاقه زیادی به این رشته دارم و خیلی مایل بودم تا به طریقی بتونم در این راستاء قدمی بردارم و امیدوارم با ایجاد این وبلاگ تونسته باشم کمکی به دوستان کرده باشم تا با این هنر رزمی آشنا شوند.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :